Frank Galan

17. února 2010 v 11:35 |  Ostatní Evropa

An exclusive voice
An outstanding appearance
International performance
Spanish charm


Říká se mu Julio Iglesias devadesátých let. Narodil se 19. 12. 1960 v Gentu. Slaví úspěchy po celém Beneluxu a oblíbili si ho i v Německu. Zpívá španělsky, holandsky a německy. Po střední škole studoval tlumočnictví a překladatelství - angličtinu a španělštinu. Pracoval v oboru hotelnictví a jako obchodní ředitel.

Svou kariéru nastartoval relativně pozdě - ve 26 letech. Poté, co na jedné party upozornil na svůj talent, začal být stále častěji vyhledáván a angažován a rozhodl se pro dráhu profesionálního zpěváka. O tom snil už od dětství, přičemž ho inspiroval právě Julio Iglesias. Známým se stal po jedné televizní soutěži v roce 1994, kde se s písničkou svého oblíbence umístil druhý.


Jeho prvními velkými hity byly El Bandido, María, Reina del mar a její německá verze María, Königin meiner Nacht. Frank Galan stojí na jevišti přes 10 let. Je to všestranný talent, ovládá pět jazyků, ystupuje také na různých podnikových recepcích, oslavách, svatbách, open-air-koncertech... Má spolehlivý tým, který intenzivně pracuje na jeho mezinárodní kariéře. V zahraničí je o něj zájem. Nechte se jím překvapit! Můžete třeba navštívit jeho stránky a poslechnout si ho, vždycky tam něco hraje.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama