Parodie na Volksmusik

21. února 2010 v 13:40 |  Hudba (ne)jen lidová

aneb Co se děje na druhé straně barikády

Často se setkávám s lidmi, kteří když jen zdálky a ještě k tomu jedním uchem zaslechnou "lidová hudba" nebo "dechovka", začnou mávat rukama, hlasitě protestovat a někteří dokonce změní vzteky barvu. Na YouTube se to potom projevuje hloupými a agresivními komentáři. (Myslím, že by se takové chování mohlo vědecky zkoumat, tedy jestli už se tak neděje :-) Jsem zastáncem toho, ať si každý poslouchá, co chce, a když se mi nějaký styl nelíbí, nemám potřebu o tom rozsáhle debatovat. Nazdar!

Našla jsem nějaká videa, která parodují lidovou hudbu a protože nejsem zbytečně zimperlich, dost jsem se nasmála. Přece kvůli tomu nebudu brečet, ne?

Zde například "umělec" mečí: Hörst du die Stimmééé der Wääälder? Slyšíš hlas lesa? Do toho vrčí motorová pila, potom... (to uvidíte, až si to pustíte) a nakonec ten dřevorubec řekne: Der hat mich schon lange aufgeregt! Ten už mě rozčiloval dost dlouho!


Tohle je ještě lepší (klikněte na odkaz): napodobenina Floriana Silbereisena zpívá urážlivou písničku o divácích pořadu Feste der Volksmusik. Asi se ani nehodí, abych ji překládala.
 


Komentáře

1 dana dana | E-mail | 22. února 2010 v 0:11 | Reagovat

Myslím, že je škoda času a místa na ty neúspěšné a závistivé chudáky reagovat. Ale na druhou stranu, alespoň trochu slávy si takto užijí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama