Monique

2. července 2010 v 14:59 |  Švýcarsko

(* 14.10. 1977), bydlí v Reichenburgu (kanton Schwyz)

Monique se svým srdečným až nakažlivým smíchem se nadchla pro hudbu už jako malé děvčátko. Poprvé stála na jevišti v sedmi letech se svojí harmonikou. Její největší zálibou byl však zpěv.

Když v roce 1999 vyhrála GP der Volskmusik, bylo jí jasné, že se chce věnovat už jen hudbě. Patří k nejoblíbenějším zpěvačkám ve svém oboru, kterým je volkstümlicher Schlager. Na prvním místě je u mí rodina, a tak si před pár lety dopřála pracovní přestávku a věnovala se svým třem dětem: Alexandře (6) a dvojčatům Sarah a Kasparovi (4).

Ke zpívání se navrátila v r. 2007, kdy se s písničkou Ich bin die glücklichste Frau opět účastnila soutěže GP. Tento titul přesně vystihuje zpěvaččin život čili mít rodinu a dělat hudbu. Všechno zvládá díky tomu, že má ideální okolí a ideálního manžela. Ten vede restauraci, kde mu ona občas pomáhá.

Monique v současné době bere jen taková vystoupení, kam může pohodlně dopravit i své tři děti - povídala tuhle v Musikantenstadlu. Děcka z toho tam byla nadšená, protože si hrála s Andy Borgem, a to si určitě umíte představit, jaký to byl hukot. :-) 


Komentáře

1 Evžen Evžen | 9. srpna 2010 v 11:12 | Reagovat

Musím napsat,že teď koukám v Tv na opakování Stadlu z Davosu a Monigue je fakt bezvadná a ten její smích je fakt nakažlivý,jak pěkně píše M.Rozesmála mě maximálně.Ona nic legračního neříká,ale ona se směje pořád :-) Je SUPER!

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama