Monique

2. července 2010 v 14:59 |  ŠVÝCARSKO

(* 14.10. 1977), bydlí v Reichenburgu (kanton Schwyz)

Monique se svým srdečným až nakažlivým smíchem se nadchla pro hudbu už jako malé děvčátko. Poprvé stála na jevišti v sedmi letech se svojí harmonikou. Její největší zálibou byl však zpěv.

Když v roce 1999 vyhrála GP der Volskmusik, bylo jí jasné, že se chce věnovat už jen hudbě. Patří k nejoblíbenějším zpěvačkám ve svém oboru, kterým je volkstümlicher Schlager. Na prvním místě je u mí rodina, a tak si před pár lety dopřála pracovní přestávku a věnovala se svým třem dětem: Alexandře (6) a dvojčatům Sarah a Kasparovi (4).

Ke zpívání se navrátila v r. 2007, kdy se s písničkou Ich bin die glücklichste Frau opět účastnila soutěže GP. Tento titul přesně vystihuje zpěvaččin život čili mít rodinu a dělat hudbu. Všechno zvládá díky tomu, že má ideální okolí a ideálního manžela. Ten vede restauraci, kde mu ona občas pomáhá.

Monique v současné době bere jen taková vystoupení, kam může pohodlně dopravit i své tři děti - povídala tuhle v Musikantenstadlu. Děcka z toho tam byla nadšená, protože si hrála s Andy Borgem, a to si určitě umíte představit, jaký to byl hukot. :-) 


Komentáře

1 Evžen Evžen | 9. srpna 2010 v 11:12 | Reagovat

Musím napsat,že teď koukám v Tv na opakování Stadlu z Davosu a Monigue je fakt bezvadná a ten její smích je fakt nakažlivý,jak pěkně píše M.Rozesmála mě maximálně.Ona nic legračního neříká,ale ona se směje pořád :-) Je SUPER!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama