Silvestr 2014

18. ledna 2015 v 13:03 |  Zprávy ze Šlágr TV

No, užili jsme se Šlágrem zase mnohou legraci. Dopoledne pořad s písničkami od Peterky a spol. a mezi nimi záznamy přeřeků a jiných vylomenin od moderátorů této televize. Bezesporu nejlepší bylo oznámení hlasatelky, že právě dohráli "Kotvanovci ze Záhrobí". Rozesmátý Richard Langer byl také kouzelný, jen nevíme, čemu se to vlastně tolik řehtal, když četl vzkaz v Písničkách na přání. Ale chápu, že kdyby se to zveřejnilo, putoval by do Šlágru další rozhořčený či dokonce výhružný dopis.

Odpoledne nás přivítal PaedDr. Štefan Kollár ve svém kroji a Mgr. Vratislav Měchura rovněž v nějakém rustikálním ošacení, aby jakože z gramofonu pouštěli šlágry k tanci. Zábavný byl nápad vyzvat muže z publika, aby se od profesionálů naučili taneček na písničku o trezoru, co po něm zbyla jen ve zdi díra. Takovéhle akce by se měly provozovat častěji. Stimmen der Berge (neboli Die Bergkameraden) aus Deutschland nám poskytly informace z biologie rostlin a zeměpisu, takže už víme, že blau blüht der Enzian a umrahmt von Bergen, so friedlich und still, ja das ist Kufstein dort am grünen Inn.

Večer se vysílalo z cirkusu. Nálada vynikající, zpěváci zářící, cirkusoví umělci obdivuhodní a překvapení parádní! Sigrid a Marina z Rakouska! Děkujeme, pane Peterko.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama